Asmeninis efektyvumas

Unikalus ALGIRDO KARALIAUS motyvacinis seminaras "SĖKMĖS INSTINKTAS: pažadink savyje atkaklumo galią" (kaina tik nuo 49,50 Lt)

Šių mokymų galiojomo laikas yra pasibaigęs. Rekomenduojame peržiūrėti kitus šio organizatoriaus mokymus arba kitus mokymus šioje kategorijoje.

Lektoriai:
Algirdas Karalius

Algirdas Karalius - sėkmės mokytojas, pripažintas lyderystės psichologijos autoritetas Lietuvoje, ko gero žymiausias Lietuvos verslo konsultantas. Iš 40 savo gyvenimo metų, daugiau kaip 20 jų skyrė paieškai atsakymo į klausimą: kodėl vieni žmonės sėkmingi, o kitiems nuolatos nesiseka? Tai asmenybė, kuri jau pakeitė tūkstančių žmonių gyvenimus. Algirdas Karalius pirmasis Europoje tapo “Harvard Business School” sertifikuotu treneriu, mokėsi pas Donald Trump (JAV milijardierius) ir Robert Kyosaki (knygos “Du tėčiai – turtingas ir vargšas” autorius), vedė seminarus kartu su Bodo Schafer (finansų guru). Algirdo Karaliaus klientai – PepsiCola, didžiausi Lietuvos bankai ir stambiausios Lietuvos bei užsienio įmonės. Algirdo Karaliaus misija – pakeisti 10.000.000 žmonių gyvenimus.

Įsivaizduok, kad Tavo gyvenime nėra baimės. Ką darytum? Ką pakeistum Savo gyvenime, kuo būtum ir ką įgyvendintum?

Tie, kurie sukuria nuostabų gyvenimą ir pasiekia aukščiausius tikslus, sako viena – savo apribojimus ir baimes reikia pakeisti į aiškaus tikslo iškėlimą ir nuoseklų jo įgyvendinimą.

Tegul Tavo Naujų atradimų pradžia tampa “Sėkmės Instinktas”!

Šiame renginyje Tu:

  1. Sužinosi Didžiausio efektyvumo paslaptį, kuri padėjo pasaulinio lygio verslininkams ir sportininkams pasiekti maksimalių rezultatų. Ši paslaptis Tau padės kuriant Savo verslą ar kylant karjeros laiptais įmonėje, siekiant sėkmės moksluose.
  2. Nugalėsi baimes, kurios kliudo Tau mėgautis sėkme ir užtikrintai siekti Savo tikslų. Pasąmonės baimės mus persekioja visur – tarpusavio santykiuose, darbe, finansuose. Taip neturi būti. Tu gausi 8 pamatinius principus kaip gyventi be baimių.
  3. Iškelsi, išgryninsi ir aprašysi aiškius Savo gyvenimo tikslus 3 svarbiausiose gyvenimo srityse: Tavo karjera ir finansai, Tavo sveikata ir Tavo santykiai su kitais žmonėmis. Parengsi konkretų veiksmų planą ir iš karto imsi Veikt.
  4. Sužinosi kaip nepasiduoti gyvenimo sunkumams, krizėms, atkakliai veikti ir drąsiai žengti Savo svajonių link.
  5. Įvaldysi “Neuro-Associative Conditioning” 6 žingsnių į pokyčius sistemą.
  6. Įsisavinsi “Inside” modelį, kuris leis iš karto priimti esminius sprendimus ir pajausti pokyčius.
Po šio renginio:

•    Suprasi, jog viskas yra Tavo rankose. Ir susidūręs su gyvenimo sunkumais galėsi ramiai juos įveikti.
•    Tavo gyvenime atsiras naujų spalvų, naujo skonio, naujų garsų ir naujų įspūdžių.
•    Tai kas iki šiol Tau atrodė neįmanoma – taps įveikiama.
•    Nustebsi, kad tai ką iki šiol vadinai problemomis, taps užduotimis, kurias lengvai išspręsi.
•    Bet svarbiausia, kad Tu sulauksi iš gyvenimo tokių rezultatų, apie kuriuos net nedrįsai pasvajoti.


Programa

Nauda įmonei: šis seminaras įkvėps Jūsų kolektyvą siekti užsibrėžtų tikslų, didinti pardavimus, vystyti ir plėsti verslą, kovoti už savo įmonę ir padėti jai išlikti sunkmečiu. Tai Didžiausias motyvacinis renginys – Mega Seminaras – Lietuvoje ir Baltijos šalyse.

Lygis: Tipas: Trukmė: Miestas:
Tinka visiems Atviras seminaras 4 val. Vilnius

Kaina: -

Kada vyks ir kur?

2009 m. spalio 10 d. Vilniuje, “Utenos” pramogų arenoje (Ąžuolyno g. 9)
Pradžia: 14:00 val. Trukmė: 4 val. Durys atsidaro: 13:00 val.

Apie Algirdą Karalių

Algirdas Karalius - sėkmės mokytojas, pripažintas lyderystės psichologijos autoritetas Lietuvoje, ko gero žymiausias Lietuvos verslo konsultantas. Iš 40 savo gyvenimo metų, apie 30 jų skyrė paieškai atsakymo į klausimą: kodėl vieni žmonės sėkmingi, o kitiems nuolatos nesiseka? Algirdas Karalius pakeitė gyvenimus tūkstančiams žmonių – daugelis jų sukūrė sėkmingus verslus, pasiekė daugelį kitų gyvenimo tikslų. Tai asmenybė, kurią būtina išgirsti ir pamatyti.

Pasirink Sau priimtiną kainą:

Paprastas bilietas69 Lt (į kainą įeina Dalomoji medžiaga .pdf formate, užsiregistravus www.AlgirdasKaralius.com, Algirdo Karaliaus Sėkmės naujienlaiškis) Nuolaida: perkant 2 bilietus ir daugiau – 49,50 Lt/bilietas. Įsigykite čia: http://www.bilietai.lt/axtweb/view/evt-desc/1.0-lt-EDS001000005107
 
Sidabrinis bilietas99 Lt (į kainą įeina Dalomoji medžiaga .pdf formate, užsiregistravus www.AlgirdasKaralius.com, Algirdo Karaliaus Sėkmės naujienlaiškis, geresnio matomumo vietos) Nuolaida: perkant 2 bilietus ir daugiau – 84,50 Lt/bilietas. Įsigykite čia: http://www.bilietai.lt/axtweb/view/evt-desc/1.0-lt-EDS001000005107

VIP bilietas149 Lt (į kainą įeina Dalomoji medžiaga .pdf formate, užsiregistravus www.AlgirdasKaralius.com, Algirdo Karaliaus Sėkmės naujienlaiškis, geresnio matomumo vietos, Dalyvio paketas (atspausdinta dalomoji medžiaga, rašiklis, papildoma medžiaga, vietos parteryje eilėse nuo 5 iki 10) Tik 200 vietų. Nuolaida: perkant 2 bilietus ir daugiau – 124,50 Lt/bilietas. Įsigykite čia: www.AlgirdasKaralius.com arba http://www.bilietai.lt/axtweb/view/evt-desc/1.0-lt-EDS001000005107

Deimantinis VIP bilietas299 Lt Tik 100 vietų. Į kainą įeina Dalomoji medžiaga .pdf formate, užsiregistravus www.AlgirdasKaralius.com, Algirdo Karaliaus Sėkmės naujienlaiškis, geresnio matomumo vietos, Dalyvio paketas (atspausdinta dalomoji medžiaga, rašiklis, papildoma medžiaga, vietos pirmose 4 eilėse, Algirdo Karaliaus knyga “Sėkmės Instinktas” su autografu, “Susitikimas su baimėmis: paversk baimes į galią” papildomas išskirtinis renginys vakare, VIP automobilių stovėjimo aikštelė) Nuolaida: perkant 2 bilietus ir daugiau – 249,50 Lt/bilietas. Įsigykite čia: www.AlgirdasKaralius.com

Organizuoja: Innovative Business Academy
Vivulskio g. 37-1, Vilnius
Tel. (8 5) 2618136; Faks. (8 5) 2618136
Svetainė: http://www.iba.lt / www.AlgirdasKaralius.com

Tvarkaraštis
Informacijos nėra
Kiti panašūs kursai