Dizainas, maketavimas, montažas, braižyba

3ds MAX 2012 trimatė grafika ir animacija (1 lygis)

Šių mokymų galiojomo laikas yra pasibaigęs. Rekomenduojame peržiūrėti kitus šio organizatoriaus mokymus arba kitus mokymus šioje kategorijoje.

Lektoriai:
Edvinas Bazevičius

Edvinas Bazevičius yra išlaikęs šiuos egzaminus:      
3ds Max 2012 Certified Associate     
3ds Max 2012 Certified Professional Models to Motion      
Maya 2012 Certified Associate        
Maya 2012 Certified Professional Models to Motions

Kursas skirtas norintiems išmokti dirbti trimatėje aplinkoje, įsisavinant 2D ir 3D grafikos modeliavimo bei vaizdavimo technologijas, naudojant programą 3DS MAX 2009. Išsamiai susipažįstama su erdvinių - geometrinių formų kūrimu, jų paviršių struktūra, apšvietimu ir vizualinių medžiagų (material) vaizdavimu.

Programa

Įvadas. Darbo aplinka, jos valdymas. Navigacija 3D erdvėje. Projekto planavimas  Geometrijos kūrimas. Baziniai 2D ir 3D objektai, jų parametrai, junginiai. Darbas su objektų grupėmis  Objektų transformavimas, deformavimas ir distribucija. Modifikatorių sąrašas Medžiagos. Medžiagų tipai(Texture, Procedural map). Medžiagų sluoksniai ir jų hierarchija. Medžiagų pritaikymas objektams  Paviršių formavimas. Objektų pavertimas į paviršių. Paviršiaus modifikavimas subobjektų lygmenyse. Paviršių tipai  Filmavimo aikštelė. Kameros. Aplinka. Apšvietimas. Vizualizavimas (Rendering). Išduodamas Autodesk Inc. sertifikatasReikalavimai klausytojams – kompiuterinis raštingumas ir darbo su dvimačiais redaktoriais patirtis.

Tipas: Trukmė: Miestas:
Kursas 20 Kaunas

Kaina: 289.62 €

Studentams 500 Lt

Organizuoja: Informacijos technologijų mokymo centras, VšĮ
Kęstučio g. 36, Kaunas, III aukštas
Tel. (8 37) 407460, 8 684 58960; Faks. (8 37) 228391
Svetainė: http://www.itmc.lt

Tvarkaraštis
Informacijos nėra
Kiti panašūs kursai